dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Góra

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

190 000 zł1 133 m² 167,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowo atrakcyjną działkę w Górze koło Wejherowa o numerze 35/24, o powierzchni 1133 m2, cieszącą się unikalną lokalizacją ze ścianą lasu. Stanowi to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra

Centrum,Góra

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Szukasz miejsca, gdzie możes wygodnie zamieszkać. To mieszkanie w Górze jest gotowe, aby stać się Twoim nowym domem. Lokal o powierzchni 53 m.kw jest staranne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Góra

Góra,warmińsko-mazurskie

182 000 zł1 300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w kompleksie rekreacyjnym. Na geoportalu są to działki: 18/14, 18/15, 18/16, 18/17, 18/18, 18/19 Do linii brzegowej około 200 m. Możliwość podłączenia wodociągu do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Góra

Góra,dolnośląskie

204 533 zł63 m² 3 254,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Głogowie Jakub Mikucki Kancelaria Komornicza nr V w Głogowie 67-200 Głogów ul. Długa 40/3 dnia 05-12-2025r. /ps/ Km 1226/20!uwaga zmiana adresu! #ps.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Góra,mazowieckie

1 060 000 zł153 m² 6 928,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu Lokalizacja: janówek Drugi, tylko 14 km od Warszawy. Odległość od stacji pkp to tylko 400 m. Opis nieruchomości: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Góra

Góra,podlaskie

159 000 zł2 300 m² 69,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji To może być Twój nowy Adres: góra nad Narwią! Spełnij marzenie o budowie domu w otoczeniu natury. Ta wyjątkowa, przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

170 000 zł706 m² 240,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Górze. Lokalizacja: góra to urokliwa miejscowość położona w powiecie wejherowskim, w odległości 10 km od centrum Wejherowa i 4 km od Bolszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Góra,dolnośląskie

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Piotra Piechowiaka osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Góra

Góra,pomorskie

358 000 zł3 136 m² 114,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Góra Pomorska, gm. Wejherowo Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Góra Pomorska, w gminie Wejherowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Góra

Góra,pomorskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Na sprzedaż działka w niezwykle zacisznym miejscu! Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 usytuowana w Górze. Zostały już tylko dwie. Prąd i woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Góra,wielkopolskie

790 000 zł303 m² 2 603,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z widokiem na jezioro twój dom W sercu krainy 100 jezior Na sprzedaż: przestronny dom z ogrodem i tarasem Góra k. Sierakowacena: 790 000 zł | Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zamostna

Góra,pomorskie

1 149 000 zł330 m² 3 481,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Nieruchomość na działce z lasem Na działce około 2152 m2 dom 138m2, piwnica pod działalność gospodarczą 100m2 osobne biuro 35m2 ogrzewane z domu oraz garaż - warsztat itp. ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dworcowa

Góra,wielkopolskie

168 000 zł175 m² 956,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie zwartej, budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej oraz dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Góra

Góra,pomorskie

78 000 zł1 129 m² 69,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki w Górze gmina Stara Kiszewa! Na sprzedaż kompleks działek zlokalizowanych w malowniczej wiosce Góra gmina Stara Kiszewa powiat kościerski. Działki: 228/5 pow. 1272 m - sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Góra

Góra,pomorskie

358 000 zł3 136 m² 114,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w Górze Pomorskiej , malownicze położenie blisko lasu. Zlokalizowana w niedalekiej odległości od szkoły, kościoła i sklepów. Niedaleko komunikacja podmiejska do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Góra,dolnośląskie

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

190 000 zł1 133 m² 167,70 zł/m²

 

 

 

Góra,pomorskie

199 999 zł1 024 m² 195,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowo atrakcyjną działkę w Górze koło Wejherowa o numerze 35/29, o powierzchni 1024 m2, cieszącą się unikalną lokalizacją ze ścianą lasu. Stanowi to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Zamostna

Góra,pomorskie

399 000 zł4 554 m² 87,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wydzielenia niezależnych działek! Działka usługowo-mieszkaniowa w miejscowości Góra ( około 12,5km od Wejherowa) o powierzchni 4 554m2! Nieruchomość idealna dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Góra,mazowieckie

299 000 zł1 035 m² 288,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w investorius Z przyjemnością przedstawiam Państwu niepowtarzalną okazję nabycia przepięknej działki o powierzchni 1035 metrów kwadratowych, idealnie przygotowanej pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

839 000 zł160 m² 5 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:838 m²

Na sprzedaż dom bungalow o powierzchni całkowitej około 160 m na działce o powierzchni 838 m . Lokalizacja: góra to urokliwa miejscowość położona w powiecie wejherowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Góra,śląskie

139 000 zł992 m² 140,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Górze /gmina Miedźna/ Znakomita lokalizacji 3,5 km od węzła trasy S1 w Woli. Blisko do: brzeszcze, tychy , Pszczyna 8km. Do szkoły i przedszkola 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Góra

Góra,śląskie

229 000 zł2 817 m² 81,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka / działki budowlane położone w Górze blisko granicy z Gilowicami w Gminie Miedźna. Lokalizacja 8km do Pszczyny i 3km do Brzeszcz 2km : szkoła, przedszkole oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra

Góra,śląskie

459 000 zł137 m² 3 350,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Prezentacja domu jednorodzinnego z garażem wraz z poddaszem nieużytkowym. Dom w całości podpiwniczony. Lokalizacja: miejscowość Góra k/brzeszcze oraz Pszczyny, woj. śląskie. 3 poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Góra

Góra,śląskie

100 000 zł705 m² 141,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości góra, gmina miedźna, o powierzchni 705 mkw+ udział w drodze wewnętrznej. Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Góra

Góra,śląskie

240 000 zł2 830 m² 84,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania piękną, malowniczo położoną działkę znajdującą się w małej urokliwej miejscowości Góra. Idealne miejsce do wypoczynku po ciężkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Zamostna

Góra,pomorskie

239 000 zł2 381 m² 100,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w miejscowości Góra (około 12,5km od Wejherowa) o powierzchni 2381m2! Nieruchomość idealna dla miłośników aktywnego wypoczynku w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Góra,dolnośląskie

269 000 zł115 m² 2 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie czuła się swobodnie, a wszystko co jest potrzebne będziecie mieli w zasięgu ręki? Zapraszam Dom z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Góra,dolnośląskie

160 000 zł103 m² 1 553,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:812 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jadwigi

Góra,dolnośląskie

179 000 zł1 143 m² 156,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Chcesz zaznać spokoju jednocześnie pozostając blisko miasta? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1143m2 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Góra,dolnośląskie

165 000 zł37 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę dwupokojowego mieszkania na IV piętrze bloku przy ul. Głogowskiej Nieruchomość składa się z: - salonu, - sypialni, - łazienki z wc, - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Góra,dolnośląskie

185 000 zł70 m² 2 644,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w Górze o powierzchni 69m2 to nasza nowa oferta. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze kamienicy, a w jej skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Góra,dolnośląskie

185 000 zł43 m² 4 284,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę - nie możesz jej przegapić! Nieruchomość, o której mowa to mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,18 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Góra,dolnośląskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Góra,pomorskie

659 000 zł125 m² 5 270,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Górze k. Bolszewa przy ul. Pomorskiej. W spokojnej i urokliwej okolicy powstaje kameralny budynek w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Złote Łany

Góra,śląskie

135 000 zł1 063 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 1063 m2 góra gm. Miedźna cena 135000 zł Lokalizacja: działka jest usytuowana przy ul. Złote łany w spokojnym i malowniczym zakątku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Góra

Góra,śląskie

130 000 zł971 m² 133,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 971 m2 góra gm. Miedźna cena 130000 zł Jeżeli szukasz działki budowlanej położonej w spokojnej okolicy, jednocześnie umożliwiającej łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Góra,dolnośląskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Góra

Góra,dolnośląskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Góra (18 km od Leszna) Sprzedam ładny, funkcjonalny i wygodny do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 160 m2 wraz z piwnicą ok.70 m2 i garażem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Góra

Góra,dolnośląskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Góra k/leszna Sprzedam nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. 120 m2 położony na działce 1012 m2. Nieruchomość jest do wykończenia i remontu. Należy podkreślić bardzo ładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Warszawska

Góra,mazowieckie

270 000 zł930 m² 290,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w investorius Z przyjemnością przedstawiam Państwu niepowtarzalną okazję nabycia przepięknej działki o powierzchni 930 metrów kwadratowych, idealnie przygotowanej pod zabudowę.