dowolna

Nieruchomości Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

490 000 zł1 335 m² 367,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 11/7 Góra ul Podgórna 27

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł270 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Posesja znajduje się w zaciszu Kajęcina z dala od głównej drogi na Wrocław. Posesja mieści się w obszarze byłych małych gospodarstw rolnych. Na jej terenie są trzy budynki, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł202,24 m² 3 209,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Góra, powiat górowski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Góra

Góra,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł124,21 m² 11 995,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Na sprzedaż dom nad jeziorem Tyrkło Góra 50, gm. Orzysz Powierzchnia domu - 124 m Powierzchnia działki - 1215 m lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy lub całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

693 750 zł4 625 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Już teraz! Działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem o pow. 4625 m2! Nieruchomość znajduje się w miejscowości Góra, powiat górowski. Odkryj wyjątkową działkę, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

145 000 zł1 276 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentacja świetnie zlokalizowanej działki budowlanej i atrakcyjnej działki w Centrum miejscowości Góra gm. Miedźna. 2 km od wjazdu na nową drogę S1 Bielsko-Mysłowice. Położona na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł290 m² 2 103,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Budynek handlowo-usługowy w Górze powierzchnia: około 290 m2 media: prąd , woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe cena: 610.000 zł netto opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 317 zł64,28 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamenty przy Kazimierza Wielkiego w Górze Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w sercu miasta Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 080 m² 131,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę na sprzedaż o powierzchni 1080 m2 i wymiarach 28 x 38 m, z udziałem w prywatnej drodze dojazdowej 286 m2. Teren jest płaski i równy. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 970 m² 431,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 906 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 906 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1970,24 m 2. Obiekt posiada 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 057 m² 120,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż urokliwą działkę w miejscowości Góra w powiecie śremskim w województwie wielkopolskim. Działka nr 186/46, obręb Góra, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 066 m² 78,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy wyjątkową działkę z projektem domu (gratis) na Skarpie z widokiem na jezioro Góra: lokalizacja: wieś góra, powiat poznański, gmina pobiedziska 15 min do Swarzędza 7 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 184 m² 219,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w Górze k. Wejherowa, w gminie Wejherowo, w powiecie Wejherowskim, przy ulicy Bursztynowej, o powierzchni 1184 m2. Na działkę (nr ewidencyjny 37/44).

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł965 m² 134,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 965 m2 góra gm. Miedźna cena 130000 zł Jeżeli szukasz działki budowlanej położonej w spokojnej okolicy, jednocześnie umożliwiającej łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł101,47 m² 1 961,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:116 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania kamienica w centrum Góry, powiat górowski o powierzchni całkowitej 101,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 970 m² 431,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w centrum Góry: - w pobliżu kluczowych udogodnień publicznych, - z licznymi miejscami parkingowymi, - przeznaczony na cele.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł41 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 41,10 m2 położony na 4 piętrze budynku wielorodzinnego o 4 kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczonego. Wejście do lokalu z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 047 m² 151,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 1047m2, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o nr 1272/17 zlokalizowana w Górze, woj.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł53,22 m² 2 799,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny dwupokojowy o powierzchni 53, 22 m2, usytuowany na pierwszym piętrze w przedwojennym budynku dwukondygnacyjnym wielorodzinnym przy ul. Podwale.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł5 378 m² 418,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Kompleks budynków po szpitalu powiatowym w miejscowości Góra. Otoczenie nieruchomości: góra to miasto na prawach miejskich, którego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka / działki budowlane położone w Górze blisko granicy z Gilowicami w Gminie Miedźna. Lokalizacja 8km do Pszczyny i 3km do Brzeszcz 2km : szkoła, przedszkole oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190 m , położony w malowniczej miejscowości Góra (gmina Stara Kiszewa), w sercu Kaszub. To miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł402 m² 2 213,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 742 m²

Oferta sprzedaży działek komercyjnych zabudowanych budynkami biurowo- usługowo-magazynowymi lub produkcyjnymi w miejscowości Góra gmina Miedźna 8 km od Pszczyny 2,5 km do Brzeszcz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł965 m² 134,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości góra, gmina miedźna, o powierzchni 965 mkw+ udział w drodze wewnętrznej. Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 077 m²

Dom wolnostojący z dużą działką 3077 m Góra, pow. moniecki Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 70 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 3077.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Góra,mazowieckie

299 000 zł1 035 m² 288,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w propertique Z przyjemnością przedstawiam Państwu niepowtarzalną okazję nabycia przepięknej działki o powierzchni 1035 metrów kwadratowych, idealnie przygotowanej pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 €12 373 m² 63,44 €/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 373 m²

Kompleks inwestycyjny: 4 działki | 1 kw - hala 1.800 M + BUDYNEK PO MŁYNIE 7.500 M | MPZP AG + MWU ________________________________________ Nieruchomość, która może stać się symbolem całego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 970 m² 431,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 906 m²

Góra, budynek biurowy, sprzedam, 850 000 zł netto. Budynek biurowy w centrum Góry, w pobliżu dworca autobusowego. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 906 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł153 m² 6 928,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu Lokalizacja: janówek Drugi, tylko 14 km od Warszawy. Odległość od stacji pkp to tylko 400 m. Opis nieruchomości: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł200 m² 1 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2500 m , zabudowaną budynkiem o powierzchni ok. 200 m , położoną w miejscowości Góra, gm. Pobiedziska. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 276 m² 116,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w centrum miejscowości Góra gm. Miedźna. Szkoła 60m , przedszkole 150m , sklep, boisko. Powierzchnia działki gruntu działki 1276m2 Wymiary 74 front x 18m.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 376 m² 130,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości góra, gmina miedźna, o powierzchni 1376 mkw oraz udział w drodze wewnętrznej. Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

110 500 zł1 300 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** Działki w uroczej miejscowości ** Wieś Góra ** Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek na sprzedaż w miejscowości Góra - wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 999 zł5 387,47 m² 723,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompleks budynków po szpitalu powiatowym w miejscowości Góra. Obiekt idealnie nadaje się na zakup pod inwestycję. Można przerobić go np. na dom seniora,.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 101 m² 129,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1101 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Góra, w powiecie śremskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł205 m² 4 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Góra, komfortowy dom z lokalem użytkowym, 298 m2, sprzedam, 940 000 zł. Na sprzedaż dom o powierzchni 205 m2, z lokalem użytkowym o powierzchni 48 m2 (możliwość zrobienia części.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 134 m² 162,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m2 położona w miejscowości Góra, gmina Wejherowo, powiat Wejherowski - działka graniczy z lasem co sprzyja relaksowi.\ Szczegóły: Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 265 m² 109,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana położona w Górze w Gminie Miedźna. Lokalizacja 8km do Pszczyny i 3km do Brzeszcz 2km : szkoła, przedszkole oraz kościół Powierzchnia działki: 1265 m2.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 129 m² 69,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki w Górze, gmina Stara Kiszewa! Na sprzedaż kompleks działek zlokalizowanych w malowniczej wiosce Góra gmina Stara Kiszewa powiat kościerski. Działki: 228/7 - powierzchnia 1129 m2 -.